Kullanım Şartları

Uygulamayı indirerek veya kullanarak, bu terimler sizin için otomatik olarak geçerli olacaktır - bu nedenle uygulamayı kullanmadan önce bunları dikkatlice okuduğunuzdan emin olmalısınız. Uygulamayı, uygulamanın herhangi bir bölümünü veya ticari markalarımızı hiçbir şekilde kopyalayamaz veya değiştiremezsiniz. Uygulamanın kaynak kodunu çıkarmanıza izin verilmez ve ayrıca uygulamayı başka dillere çevirmeye veya türev sürümler oluşturmaya çalışmamalısınız. Uygulamanın kendisi ve tüm ticari markalar, telif hakkı, veritabanı hakları ve bununla ilgili diğer fikri mülkiyet hakları hala aittir.

Uygulamanın mümkün olduğunca yararlı ve verimli olmasını sağlamayı taahhüt eder. Bu nedenle, herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle uygulamada değişiklik yapma veya hizmetleri için ücret alma hakkımızı saklı tutarız. Tam olarak ne için ödeme yaptığınızı açıkça belirtmeden, uygulama veya hizmetleri için hiçbir zaman ücret almayacağız.

Detayla uygulaması, Hizmetimi sağlamak için bize sağladığınız kişisel verileri saklar ve işler. Telefonunuzu ve uygulamaya erişiminizi güvenli tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenle, cihazınızın resmi işletim sistemi tarafından uygulanan yazılım kısıtlamalarını ve sınırlamalarını kaldırma işlemi olan telefonunuzu jailbreak veya kök salmamanızı öneririz. Telefonunuzu kötü amaçlı yazılımlara / virüslere / kötü amaçlı programlara karşı savunmasız bırakabilir, telefonunuzun güvenlik özelliklerinden ödün verebilir ve Detayla uygulamasının düzgün veya hiç çalışmadığı anlamına gelebilir.

Sorumluluk almayacak bazı şeylerin farkında olmalısınız. Uygulamanın belirli işlevleri, uygulamanın etkin bir internet bağlantısına sahip olmasını gerektirir. Bağlantı Wi-Fi olabilir veya mobil ağ sağlayıcınız tarafından sağlanabilir, ancak Wi-Fi'ye erişiminiz yoksa ve verilerinizden hiçbirine sahip değilseniz uygulamanın tam işlevle çalışmaması için sorumluluk alamaz.

Uygulamayı kullanımınızın sorumluluğu ile ilgili olarak, uygulamayı kullanırken, her zaman güncellenmesini ve doğru olmasını sağlamaya çalışmamıza rağmen, üçüncü taraflara güvenmemiz gerektiğini unutmayın. size bilgi verebilmemiz için bize bilgi verin. Uygulamanın bu işlevselliğine tamamen güvenmeniz sonucunda yaşadığınız doğrudan veya dolaylı kayıplardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bir noktada uygulamayı güncellemek isteyebiliriz. Uygulama şu anda kullanılabilir - sistem gereksinimleri (ve uygulamanın kullanılabilirliğini genişletmeye karar verdiğimiz diğer sistemler için) değişebilir ve uygulamayı kullanmaya devam etmek istiyorsanız güncellemeleri indirmeniz gerekir. uygulamayı her zaman sizin için alakalı olacak ve / veya cihazınıza yüklediğiniz sürümle çalışacak şekilde güncelleyeceğine söz vermez. Bununla birlikte, size teklif edildiğinde her zaman uygulama güncellemelerini kabul edeceğinize söz verirsiniz, Uygulamayı sağlamayı da durdurabiliriz ve size sonlandırma bildirimi vermeden herhangi bir zamanda uygulamayı sonlandırabiliriz. Size aksini söylemedikçe, herhangi bir fesih üzerine, (a) bu şartlarda size verilen haklar ve lisanslar sona erecektir; (b) uygulamayı kullanmayı bırakmanız ve (gerekirse) cihazınızdan silmeniz gerekir.

Kullanım Şartları İle İlgili Güncellemeler

Kullanım şartlarımızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu nedenle, değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmeniz önerilir.

Bize Ulaşın

Başka sorularınız varsa veya Gizlilik Politikamız hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Copyright © 2020 Detayla.com - Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Reklam Verin İletişim
Sitemizde yer alan tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilmemektedir.
Eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemlerden hiçbir şekilde web sitemiz sorumlu tutulamaz.